МВФ обіцяє Україні 14-18 мільярдів доларів кредиту

Новини
27 березня 2014 о 11:51778 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 МВФ обіцяє Україні 14-18 мільярдів доларів кредиту
МВФ на рівні персоналу досяг домовленості з Україною щодо надання дворічного кредиту у рамках загальної міжнародної допомоги до 27 млрд доларів.

МВФ обіцяє Україні 14-18 мільярдів доларів кредиту

Про це повідомляє Українська правда

– Досягнута угода з офіційними органами підлягає затвердженню керівництвом і виконавчою радою МВФ. Очікується, що виконавча рада розгляне його у квітні, після прийняття офіційними органами країни дієвого і всеосяжного пакету попередніх заходів, покликаних стабілізувати економіку і створити умови для довготривалого економічного зростання, - йдеться в заяві глави місії МВФ Миколи Георгієва в четвер.

Програма Фонду може стати частиною широкої міжнародної фінансової підтримки України на суму до $27 млрд протягом наступних двох років.

– Допомога МВФ складе від $14 до $18 млрд; точна сума буде визначена з урахуванням всього обсягу підтримки на двосторонній і багатосторонній основі, - заявив представник МВФ.

Реформи фінансового сектора будуть зосереджені на: забезпеченні надійності та ліквідності банків і достатності їх капіталу; вдосконаленні системи регулювання та нагляду НБУ, включаючи дотримання норм передової міжнародної практики та проведення нагляду на консолідованій основі і сприянні врегулюванню проблемних кредитів у банківському секторі.

Податково-бюджетна політика повинна забезпечити захист пріоритетних витрат і проведення більш глибокої бюджетної коригування в середньостроковій перспективі. Початкова стабілізація в 2014 році буде досягнута за допомогою поєднання заходів в області доходів і витрат.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter