Микола Мороз: «Про зміну результатів конкурсу нам повідомили листом»

Новини
17 червня 2015 о 16:001126 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Микола Мороз: «Про зміну результатів конкурсу нам повідомили листом»
За чинним законодавством України, конкурсна комісія не має права скасовувати або змінювати результати конкурсу, вона лише визначає переможця.

Микола Мороз: «Про зміну результатів конкурсу нам повідомили листом»Завідувач кафедри транспортних технологій вишу Микола Мороз говорить, що йшли на конкурс, щоб навести лад у транспортному секторі в області

Минулого тижня Сергій Марчишинець, начальник Департаменту інфраструктури та туризму, написав заяву на звільнення з керівної посади. Днем раніше у ЗМІ поширилась інформація про зловживання Сергієм посадовими обов’язками, зокрема під час проведення конкурсу на право бути робочим органом з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі області.

За результатами проведеного конкурсу, перемогу здобув Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського. Але згодом Сергій Марчишинець своїм рішенням змінив переможця – ним став ФОП «Полтаватранс».

Завідувач кафедри транспортних технологій Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського Микола Мороз говорить, що йшли на конкурс не заради грошей, а щоб навести лад у транспортному секторі в області.

– Про те, що у Полтаві будуть проводити конкурс на право бути робочим органом, ми дізнались з однієї з обласних газет. У Кременчуці ми виконуємо аналогічну роботу, тож маємо досвід, вирішили спробувати свої сили і в Полтаві, – розповідає Микола Миколайович. – Ми підготували усі необхідні документи, попередньо до нас приїжджала делегація з Полтави, де був і Сергій Марчишинець. Вони подивились на наше підприємство, нашу базу, перевірили усі необхідні документи.

Микола Мороз: «Про зміну результатів конкурсу нам повідомили листом»Сергій Марчишинець, фото kolo.poltava.ua

Після перевірки представників Кременчуцького національного університету запросили до Полтави, на конкурс.

– Нас виявилось усього два кандидати: ми та підприємець, який працював тут раніше, – продовжує. – Сам конкурс проходив, на мій погляд, без порушень. Регламенту дотримувались, дали змогу виступити і нам, і конкуренту. Через деякий час після конкурсу нас запросили та повідомили, що ми у конкурсі перемогли.

Коли Микола Мороз попросив надати йому витяг з протоколу про визначення переможця конкурсу, йому пообіцяли вислати поштою, але замість нього прислали листа, у якому йшлось про те, що результати конкурсу змінили.

– Нам дуже довго нічого не надсилали, я декілька разів телефонував до транспортного відділу, мені все обіцяли. Потім я, будучи в Полтаві, вирішив зайти особисто, тоді мені повідомили, що ми уже все відправили. Лист прийшов, а в ньому було написано, що комісія проводила додаткове засідання і вирішила змінити своє рішення та укласти договір з ФОП «Полтаватранс». Потім мені потрапила на очі газета, в якій йшлось про те, що функції робочого органу уже виконує та фірма, яка попередньо нам програла.

*За чинним законодавством України, конкурсна комісія не має права скасовувати або змінювати результати конкурсу, вона лише визначає переможця.

– Ми подавали скаргу на дії конкурсної комісії, але на цьому все закінчилось. Зараз бачу, що якась діяльність ведеться, що якась боротьба іде, але я не бачу, чим вона може закінчилась.

У Кременчуцькому національному університеті сподіваються, що незважаючи на те, що подібні справи можуть розглядатись роками, керівництво Полтавської області зверне увагу на цю ситуацію, проведе відповідні перевірки та визначить справедливого переможця.

Вікторія Терещенко

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®