Мер Полтави «назвав» ціну привітань до свят на біл-бордах

Новини
Валентина Зайченко22 серпня 2014 о 14:071179 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мер Полтави «назвав» ціну привітань  до свят на біл-бордах
Олександр Мамай вважає, що вітання на білбордах зі святами нині необхідні і обов’язок кожного можновладця.

Мер Полтави «назвав» ціну привітань до свят на біл-бордахМіський голова запевнив, що не витрачав кошти з міського бюджету на привітання полтавців

Мер Полтави «назвав» ціну привітань до свят на біл-бордахОлександра Мамая вдалося запитати про біг-борди на покладанні квітів

Міський голова частково відповів на питання журналіста «Кола» щодо вартості і необхідності у привітаннях на білбордах в час неоголошеної війни.

Вчора ми публікували фото білбордів з привітаннями до Дня Незалежності України від Олександра Мамая. І повідомили, що надіслали запити аби дізнатись вартість такої уваги від влади. Та сьогодні пощастило побачити очільника міста на і отримати відповідь, не чекаючи 5 днів (термін, за який мають надати відповідь на інформаційний запит).

- Олександре Федоровичу, нині в місті вивісили білборди, на яких привітання від вашого імені до свят. А раніше, як лише прийшли до влади, Ви твердили, що противник цього. Чи не вважаєте за потрібне повернутись до попередньої практики і так зекономити кошти?

- Я не противник того, щоб привітати громаду з таким святом. Вперше таке чую. Покажіть, де я таке казав, якщо правда – вибачусь. Сьогодні всі можновладці без виключення повинні вітати всю територіальну громаду з таким гарним святом. 23 роки незалежності, і яким чином нині здобувається вона? Тому я не противник, і це не рекомендація, а обов’язок привітати населення. До речі, я чомусь не бачу таких привітань від обласних керівників.

- А скільки подібних білбордів розмістили в місті і яка вартість одного?

– Це не секрет.З міського бюджету на такі привітання жодної копійки не витратили, – відповів мер.

Нагадаємо, що на думку редакції, витрачати великі кошти на білборди з вітаннями при нинішній ситуації в країні недоречно. Нас також цікавить з цього приводу думка читачів, тож пропонуємо долучитись до опитування.

Автор Юлія Обелець

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter