Мамай, хабар повертай!

Новини
14 липня 2015 о 18:001420 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мамай, хабар повертай!
Будівлю кінотеатру імені Котляревського мають знову передати громаді.

Мамай, хабар повертай!Олександр Шамота, фото надане прес-службою "Партії простих людей" (4 шт.)

«Партія простих людей» повертає кінотеатр імені І. Котляревського громаді Полтави. За позовом активістів цієї політичної сили суд визнав незаконним передачу в оренду історичної будівлі в Полтаві – кінотеатру імені Івана Котляревського. Зараз в історичній пам’ятці, яка охороняється ЮНЕСКО, продовжує функціонувати нічний клуб, кілька закладів громадського харчування, кіоски з фастфудом.

Лідер полтавського осередку партії «Простих людей», депутат Полтавської міськради Олександр Шамота, повідомив:

– Нами було виграно дві попередні інстанції. Суд підтвердив нашу правоту й визнав, що передача в оренду була незаконною. Також ми подали позов про демонтаж всіх перебудов, які орендатори зробили в історичній будівлі, та повернення її до первозданного стану.

Мамай, хабар повертай!

Також Олександр Шамота додав, що громадськість Полтави висловила пропозицію, щоб будівля в центрі міста використовувалася з користю. В її стінах вони хочуть бачити центр допомоги учасникам АТО.

Мамай, хабар повертай!

Нагадуємо, що тривалий час інспекція ДАБК приховувала замовника незаконного будівництва у кінотеатрі імені І. Котляревського. Нині ж йому все-таки доведеться розпрощатися з прибутковим бізнесом.

Мамай, хабар повертай!

Прес-служба «Партії простих людей»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®