«Magnum Opus» висунули Романа Повзика на посаду мера Полтави

Новини
1 квітня 2014 о 18:452220 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Magnum Opus» висунули Романа Повзика на посаду мера Полтави
Громадський активіст готовий працювати заради добробуту полтавців і вже розповідає про свою програму.

«Magnum Opus» висунули Романа Повзика на посаду мера ПолтавиРоман Повзик оголошує свою програму в ПолтНТУ

31-ого березня на засіданні незалежного мистецького об'єднання «Magnum Opus» молоді митці прийняли рішення висунути полтавця Романа Повзика кандидатом на посаду мера. За їх думкою, містом має керувати молода людина, креатив якої допоможе у розвитку потенціалу міста.

Зокрема, кандидат відомий громадськості як співорганізатор великої кількості культурних заходів — Мегамаршів у вишиванках, кінофестивалю «Відкрита ніч», перфомансів, літературно-музичних вечорів, зустрічей з письменниками. Також Роман пише колонки у нашому виданні (http://kolo.poltava.ua/blog-roman-povzyk).

«Magnum Opus» висунули Романа Повзика на посаду мера ПолтавиПолітик минулого і майбутнього

Журналістам поет заявив, що в разі його приходу до влади у місті, всі розпорядження мера будуть видаватися виключно у віршованій формі. Він зобов'язується за 2 місяці навчити всіх депутатів міської ради виразному читанню вголос, а самі ж сесії перетворити на особливий унікальний захід — міськрадники (по аналогії з квартирниками, на яких як організатори набили руку «маґнумці»), де з глядачів буде зніматися символічна плата, що йтиме в бюджет Полтави. Також наприкінці міськрадників буде «вільний мікрофон», де кожен зможе сказати депутатам, що хоче, або ж прочитати власний закон.

Всі свої промови і заяви Повзик збирається писати самостійно, без допомоги спіч-райтерів чи секретаріату.

«Magnum Opus» висунули Романа Повзика на посаду мера ПолтавиРобота по очищенню міста

Також Роман має на меті розробити сучасний бренд міста, який буде знаний і в Україні, і по всьому світу. Особливий наголос, вважає він, варто ставити на розвитку туристичного потенціалу, який у нашому місті майже не використовується. В цьому йому радо допоможуть молоді художники та архітектори, котрі є хорошими друзями активіста.

Тому наразі кандидат в мери Полтави розробляє стратегію виборчої кампанії і набирає штаб волонтерів. Хто хоче приєднатися і допомогти прийти до влади у місті креативній молоді дзвоніть — (095) 129-12-64.

Вперед до мети!

Довідка: Роман Олександрович Повзик (06.07.1990 р.) — учасник НМО «Magnum Opus» з вересня 2011 року, поет, організатор. Один з координаторів громадського руху «Чиста Полтава». За освітою інженер-будівельник. Аспірант ПолтНТУ. Наразі працює над дисертацією «Напружено-деформований стан основ відвалів гірничо-збагачувального виробництва». Греко-католик.

)))

Позначення:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter