Полтавські комуністи закрито вшанують День Великого Жовтня

Новини
Надія Труш7 листопада 2014 о 09:52896 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські комуністи закрито вшанують День Великого Жовтня
Полтавські комуністи попри вкрай напружену ситуацію в країні, все ж збираються візначити так званий День Великого Жовтня (Великої Жовтневої Соціалістичної Революції).

Це офіційне державне свято Української Республіки у складі Радянського Союзу на честь Великої Жовтневої Соціалістичної Революції. Його щороку відзначали 7 листопада. святкування було відмінене після розпаду Радянського Союзу і реформ законодавства 1990-х років.

Наша журналістка Юлія Обелець побувала біля екс-пам’ятника Леніну, а нині – меморіалу пам’яті героїв Небесної сотні. Жодних демонстрацій та зібрань не побачила.

Не з’явилися комуністи й у Корпусному парку, де іноді проводять мітинги.

Ми зателефонували до головного комуніста Полтавщини Олександра Масенка, щоб дізнатися, чи будуть у місті відзначати цей день. Ось що Олександр Миколайович відповів, подаємо відповідь без змін.

– Звичайно, ми будемо відзначати цей великий день, але враховуючи політичну ситуацію, влаштовувати демонстрацій, мітингів не будемо, – говорить Масенко. – До колишнього пам’ятника Леніну йти не будемо, бо на ньому тепер пообмальовували інші гасла. ми проведемо внутрішньопартійні збори.

На запитання чи не хочуть вшанувати героїв Небесної сотні, які загинули за краще життя, Олександр Миколайович відповів прямо: не хоче.

– Навіщо ми туди квіти нестимемо? Це зло. Україні потрібен мир, а сьогодні кожного дня гинуть люди, як з однієї, так і з іншої сторони.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter