Кому заважає АЗС на вулиці Панянки, 19

Новини
15 вересня 2015 о 15:0917294 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Кому заважає АЗС на вулиці Панянки, 19
Останнім часом у ЗМІ окремі політики активно намагаються підняти градус суспільної напруги стосовно питання реконструкції АГЗП на вул. Панянки, 19.

Кому заважає АЗС на вулиці Панянки, 19

Вони застосовують такі звичні для нас методи політичної маніпуляції як перекручування фактів, виривання їх із контексту та необґрунтовані популістські звинувачення.

Останнім часом у ЗМІ окремі політики активно намагаються підняти градус суспільної напруги стосовно питання реконструкції АГЗП на вул. Панянки, 19. Вони застосовують такі звичні для нас методи політичної маніпуляції як перекручування фактів, виривання їх із контексту та необґрунтовані популістські звинувачення. В очікуванні виборів варто чітко відділяти спроби політичної маніпуляції від реальних фактів та звертатися до банальної логіки.

9 вересня 2015 року біля АГЗП за адресою Панянки, 19 деякі «активісти» намагалися організувати повторні громадські збори місцевих мешканців через нібито ігнорування позиції окремих громадян. Примітно, що громаду підігрівав давно відомий полтавцям місцевий політик, який останнім часом активно прикривається воїнами АТО. На захід прийшли як противники, так і прихильники будівництва. Псевдогромадські збори перетворилися на банальну сварку зі взаємними звинуваченнями. Деякі місцеві ЗМІ активно підхопили такий цікавий інформаційний привід і перетворили збори сусідів на акцію протесту, в інформаційний простір поринули звинувачення й аргументи противників будівництва. Давайте розберемося в них по порядку.

Невдоволені мешканці, які зібралися цього дня на імпровізовані громадські збори, стверджували, що їхню думку не врахували на громадських слуханнях 28 серпня, хоча всім жителям прилеглих будинків заздалегідь повідомили про збори належним чином, збори проходили в приміщенні офіційної державної установи Ленінської районної у м. Полтаві раді (а не на вулиці, біля паркану, як це відбувалося 9 вересня). На чинних громадських слуханнях були присутні 53 особи, які одноголосно висловилися, що не заперечують проти будівництва АГЗП (всього ж було зібрано підписи 74 мешканців прилеглих будинків під резолюцією). Протокол громадських слухань наведений нижче.

Кому заважає АЗС на вулиці Панянки, 19

Ініціатор зборів мешканців Олександр Русін поставив під сумнів наявність у забудовника всіх належних документів для ведення будівництва. За нашим запитом представники компанії «Автотранс» надали скан-копії відповідних документів, які подані нижче.

Кому заважає АЗС на вулиці Панянки, 19

Кому заважає АЗС на вулиці Панянки, 19

Цей перелік документів дає підстави для ведення будівельних робіт.

Також варто зазначити, що АГЗП за цією адресою існує з 2006 року, і за цей час скарг на роботу об’єкта від місцевих мешканців не надходило. Не надходило подібних скарг і після оприлюднення намірів підприємства щодо реконструкції АЗС, про що є відповідні довідки, які наведені нижче.

Кому заважає АЗС на вулиці Панянки, 19

Кому заважає АЗС на вулиці Панянки, 19

Кому заважає АЗС на вулиці Панянки, 19

Стосовно можливого негативного впливу АЗС на екологію і створення незручностей місцевим мешканцям, представники підприємства-забудовника зазначили, що під час реконструкції об'єкту будуть застосовані передові технічні рішення і розробки (як-то підземні двостінні резервуари, наповнені інертним газом, покриті антикорозійною поліуретановою фарбою та забезпечені протекторним захистом, що гарантує строк безпечної експлуатації в межах 50-60 років), тому хвилюватися з цього приводу місцевим мешканцям немає підстав.

Загалом народне зібрання, влаштоване 9 вересня, більше нагадувало сплановану політичну акцію, в якій був один організатор і режисер. Зокрема, «рішення зборів» було заздалегідь набране на комп'ютері і роздруковане. Реєстрували лише незгодних з будівництвом мешканців, в той час як на зібрання прийшли і люди, які підтримують реконструкцію АГЗП, і таких було більше. В голосуванні брали участь лише 12 місцевих мешканців (на офіційних громадських слуханнях 28 серпня були присутні 53 чоловіки). Дивним видається і саме «рішення зборів», зокрема стосовно перевірки законності будівництва, хоча на зборах висновки стосовно подібного запиту вже були озвучені Головою Народної ради м. Полтава Дащенком В. Б. (копія заяви додається).

Кому заважає АЗС на вулиці Панянки, 19

Напередодні кожних виборів у телевізійних ефірах, на шпальтах газет та на мітингах з'являються політичні авантюристи без реальних досягнень і управлінських успіхів за плечима, які розповідають солодкі казки, пропонують панацеї від усіх проблем та демонструють політичну рішучість і принциповість. Але проходять вибори, і все залишається так, як було до цього: нові високопосадовці швидко збагачуються на корупційних схемах і «відкатах», принциповість у боротьбі з корупцією та прагнення до реформ швидко зникають, а люди залишаються з тим, що і мали, в той час, як країна повільно занепадає. Ситуація навколо будівництва є своєрідним тестом на зрілість полтавської громади: питання в тому, чи піддадуться люди на чергову політичну провокацію і чи будуть обачними та збережуть холодний розум і здоровий ґлузд. В цій ситуації Полтава може отримати 18 нових робочих місць і більш ніж 245 тис. грн щомісячних додаткових надходжень до місцевого бюджету або порожні балачки і хронічний дефіцит бюджету міста.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®