Керівником "Лтави" тимчасово став Лопушинський, Ляпаненка звільнено

Новини
Валентина Зайченко25 квітня 2014 о 14:362363 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Керівником "Лтави" тимчасово став Лопушинський, Ляпаненка звільнено
Першим заступником генерального директора - виконуючим обов'язки гендиректора Полтавської ОДТРК «Лтава» став Євген Лопушинський.

Керівником Полтавської ОДТРК тимчасово став Євген Лопушинський – Микола Ляпаненко звільнений з посади гендиректораМикола Ляпаненко (зліва) та Євген Лопушинський відтепер працюватимуть разом і 25 квітня сидять поряд на сесії обласної ради (Фото Олега Журавльова)

Після призначення Євгена Лопушинського багаторічний очільник Полтавської ОДТРК Микола Ляпаненко став заступником генерального директора. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердили в Держкомтелерадіо.

Голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко підписав 24 квітня наказ про звільнення за угодою сторін Миколи Ляпаненка з посади генерального директора Полтавської ОДТРК «Лтава» та розірвання з ним контракту від 05.03.2010. Підставою для звільнення стала заява пана Ляпаненка від 15.04.2014 та лист Полтавської обласної державної адміністрації від 17.04.2014, повідомили в прес-службі Держкомтелерадіо. Євген Лопушинський раніше (2009 рік) працював прес-секретарем голови Полтавської облдержадміністрації, помічником народного депутата, був співробітником Полтавської ОДТРК.

Нагадаємо, на посаду гендиректора пропонували кілька кандидатур. Проте це викликало дискусії серед працівників та громадськості.

На посаду постійного генерального директора конкурс наразі відкритий

Наразі Держкомтелерадіо оголосив конкурс на посаду генерального директора Полтавської ОДТРК. Прийом документів проводиться протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсного відбору за адресою: вул. Прорізна 2, м. Київ, 01001, відділ кадрової роботи та державної служби, кімн. 801, контактний тел. (044) 278-53-38.

Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає до постійно діючої комісії наступні документи:

- адресовану Голові Держкомтелерадіо України заяву щодо участі в конкурсному відборі (написану власноруч на аркуші паперу у довільній формі з датою написання та особистим підписом претендента);

- завірену копію документу, що посвідчує його особу (паспорт громадянина України);

- завірену копію ідентифікаційного номера;

- завірену копію трудової книжки;

- завірену копію документу про повну вищу освіту за відповідною спеціальністю (диплом);

- заповнену власноруч особову картку обліку кадрів (форма № П-2);

- офіційно підтверджену інформацію про досвід успішної роботи на керівній посаді підприємства, установи, організації (за основними напрямами діяльності підвідомчої організації, посада керівника якої є вакантною);

- довідку про стан здоров'я (завірену медичною установою, на обліку в якій знаходиться претендент);

- довідку про відсутність судимості, заборони займати відповідні посади та займатися певними видами діяльності (завірену відповідним органом МВС України);

- рекомендації та інші документи за поданням претендента.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter