Керівника КП «Полтава-сервіс» притягнули до відповідальності

Новини
Наталія Сіробаб29 березня 2016 о 14:08749 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Керівника КП «Полтава-сервіс» притягнули до відповідальності
За адміністративне правопорушення очільник підприємства заплатить штраф.

Керівника КП «Полтава-сервіс» притягнули до відповідальностіКерівника КП «Полтава-сервіс» притягнули до відповідальності, фото з сайту buh24.com.ua

У понеділок, 28 березня, апеляційний суд Полтавської області розглянув та задовольнив скаргу прокуратури області на рішення Октябрського районного суду міста Полтава, яким закрили провадження у справі про притягнення директора комунального підприємства «Полтава-сервіс» Полтавської міської ради Передерія В.П. до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.172-7 КУпАП через відсутність у його діях складу адміністративного правопорушення. Про це повідомив прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Ярослав Толмачев, йдеться на сайті обласної прокуратури.

– Також постановою апеляційного суду директора комунального підприємства визнано винним у вчиненні дій та прийнятті рішень в умовах реального конфлікту інтересів, накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400 гривень. Рішення остаточне та оскарженню не підлягає, – сказав прокурор.

Нагадаємо, два протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, щодо директора КП «Полтава-сервіс» Полтавської міської ради прокуратура області надіслала до суду на початку лютого цього року. Улітку 2015-го керівник організації, діючи в умовах реального конфлікту інтересів, особисто розглянув заяви своєї дружини та видав накази про переведення її з посади бухгалтера на посаду юрисконсульта, а потім – начальника юридичного відділу підприємства.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter