Кандидата на посаду начальника Держземагенства Полтавської області побили у власному кабінеті

Новини
10 квітня 2015 о 15:243209 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Кандидата на посаду начальника Держземагенства Полтавської області побили у власному кабінеті
Галину Олександрівну Мусієць, яку розглядають як кандидата на посаду начальника Держземагенства у Полтавській області , двоє чоловіків побили до струсу головного мозку.

Кандидата на посаду начальника Держземагенства Полтавської області побили у власному кабінеті

7 квітня приблизно о 10 ранку на Галину Мусієць, начальницю відділу Держземагентства
Полтавського району Полтавської області, напали двоє чоловіків. Вони побили жінку та погрожували їй розправою.

Саме в цей день стало відомо, що чиновницю збираються підвищити – їй запропонували очолити свою структуру у Полтавській області. Нагадаємо, що минулого тижня в.о. начальника Головного управління Держземагентства України у Полтавській області Ярослав Сколота був змушений піти з посади через низку вимог громадськості.

– До мого кабінету увірвалися двоє чоловіків: Нурмагамедов Нурмагамед Магомедович зі своїм товаришем однієї із ним національності, якого не знаю, – говорить Галина Олександрівна. – Вони швидко зайшли до приміщення, і я навіть не встигла отямитись, як отримала удар по голові рукою, який був настільки сильним, що документи, які він тримав у руках, розсипалися навколо мене. Потім я отримала ще один удар, і чоловік почав кричати: «Підписуй документи, с*ка! Швидко! Ставай на коліна, збирай і підписуй».

Мусієць відповіла нападникам, що не підпише документи, які суперечать закону. Чоловіки кричали, лаялися, від обох тхнуло перегаром. Також потерпіла говорить, що коли пан Магомед із другом виходив із кабінету, то пригрозив, що вони вб’ють жінку. Галина Олександрівна зазначає, що в один з них тримав руку в кишені, і можливо там у нього був пістолет.

Нурмагамед Нурмагамедов звернувся з питанням погодження документів на земельну ділянку понад рік тому. Чиновниця одразу відмовила, так як ділянки, на які розробляються дані папери, знаходяться в прибережно-захисній зоні двох озер, і ці землі по закону заборонено відводити для особистого селянського господарства.

Жінка каже, що їй хотіли дати хабар за вирішення цього питання. Оскільки чоловікові не вдалося домовитися із пані Галиною, Нурмагамед Магомедович вирішив розглянути справу в суді.

– Я пропонувала допомогти вирішити це питання в правовому полі, підказати, як це зробити, щоб не порушувати закон. Вони на це не погодилися, почали зі мною судитись, і паралельно почали звертатись у Держземагенство України, щоб мене звільнили, говорити про те, що я порушую їхні Конституційні права. – розповідає постраждала. – Суд вирішив зобов’язати відділ переглянути і більш розширено надати пояснення, що ми й зробили. Ми переглянули запит, і, відповідно до кожної статті закону Земельного кодексу та виходячи з планово-картографічних матеріалів, які знаходяться у відділі, відповіли: оскільки ці земельні ділянки відносяться до водного фонду, ми вимушені відмовити панові Нурмагамеду.

Так як відділ Держземагенства є державною установою, він зобов’язаний подати апеляцію, адже рішення суду порушувало законодавство.

Голова комісії АПК Полтавської районної ради Володимир Пілат з деякими своїми колегами, почав допомагати пану Нурмагомедову та звернувся до Держземагенства України з приводу захисту «конституційних прав» останнього, використовуючи депутатський мандат.

В цей час агропромислова комісія району, куди не з’явився Пілат, звернулась до ОДА із метою скасування попереднього розпорядження на дану земельну ділянку, яку було прийнято у 2012 році Полтавською РДА. Скасувати це рішення вони мали, оскільки воно було прийнято з порушенням чинного законодавства. Розпорядження Полтавської ОДА у лютому 2015 року про дане рішення скасували. Через те, що все відбувалось в правовому полі, чоловіки нічого не могли вдіяти, окрім того, щоб застосувати силу.

У результаті нападу Мусієць Галина Олександрівна, за словами травматолога, отримала струс головного мозку. Лікарі підозрювали тріщину черепа, але МРТ-діагностика виявила забиття черепа, унаслідок якого утворилась гематома.

Жінка в той самий день, 7 квітня, звернулася із заявою до Октябрського райвідділу міліції. За словами керівника прес-служби УМВС у Полтавській області Юрія Сулаєва, по факту побиття відкрито кримінальне провадження по ст. 125 «Умисне нанесення легких тілесних ушкоджень».

Андрій Макаренко

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter