Громадянська журналістика. Пікет Лубенської міської ради

Новини
15 березня 2014 о 17:472669 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Громадянська журналістика. Пікет Лубенської міської ради
У місті Лубни на Полтавщині 14 березня відбувся пікет міської ради політичними і громадськими організаціями, та активістами міста.

Громадянська журналістика. Пікет Лубенської міської ради

Фото Юрія Климченка

Текст Влада Лукаша, жителя міста Лубни

Основними вимогами громади було те, щоб написали заяви про звільнення:

1. перший заступник міського голови;

2. заступник міського голови;

3. секретар міської ради.

ГПО «ЛМ Народна Рада» міста Лубни у складі громадських та політичних організацій рекомендувала двох кандидатів на посади заступників міського голови - Шостака В.М. та Ванюшкіна С.В. та рекомендувала на посаду секретаря Костюк Н.І. Зараз ці посади обіймають представники бувшої Партії регіонів. Але, на превеликий жаль, «Народну Раду» ніхто не почув, теперішні посадовці заяв про звільнення вчасно не написали, а міський голова Грицаєнко О.П., бувший голова Партії регіонів, відмовив в проведенні позачергової сесії. Це породило шквал обурень і вся громада міста вирішила провести пікет, задля захисту своїх прав, щоб в черговий раз довести що основним джерелом влади є народ!

Результатом пікетувань стали заяви про звільнення заступників міського голови та секретаря міської ради.

На даний момент «Народна рада» та громада міста буде вимагати, щоб кандидатів, яких вони погодили, міський голова та міська рада прийняли, бо в іншому випадку знову буде проводитися пікетування. Міський голова Грицаєнко О.П., як бувший голова Партії регіонів, повинен взяти хоч якусь на себе відповідальність за події в місті та піти на зустріч громаді. А його маніпулювання громадою в форматі, якщо підуть заступники піде й він, потрібно зупинити. Нехай допрацьовує до виборів, а потім гідно йде на відпочинок.

Громада чекає поступок від влади, а повна влада в Лубнах в руках бувших регіоналів, які ліквідувавши осередок в Лубнах, не змінили свої прорегіонівські позиції по життю.