Головний міліціонер Полтавщини спростовує інформацію

Новини
Таня Цирульник9 червня 2014 о 15:001642 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Головний міліціонер Полтавщини спростовує інформацію
Офіційне звернення Івана Корсуна, в. о. начальника УМВС України в Полтавській області, з’явилося на сайті полтавської міліції.

Головний міліціонер Полтавщини спростовує інформаціюІван Корсун. Фото Надії Кучер.

– Звернутися до вас мене спонукала неправдива інформація, яку останнім часом оприлюднюють через деякі центральні телеканали недруги держави. Вони бажають внести деструктив і паніку серед міліціонерів області та в їх родинах, – йдеться у зверненні. – Зокрема, на одному з телевізійних каналів оприлюднена упереджена інформація, яка ввела в оману громадськість Полтавщини та родини міліціонерів, які чесно й добросовісно виконують свої функції на сході України. Недоброзичливці використали невідомих людей в масках, які на камеру надали неправдиву інформацію про те, що їх начебто кинули в якості загонів спецназу без прикриття і допомоги в найгарячішу точку бойових дій на сході держави. Оприлюднення цієї інформації викликало незадоволення з боку батьків та родичів міліціонерів, які прийшли до УМВС, щоб отримати відповіді з цього приводу.

З делегацією батьків зустрілося керівництво УМВС. Їм була надана повна інформація про правоохоронців та обстановку, що склалася на сході України.

– У зв’язку із подібними провокаційними діями деяких зацікавлених осіб я звертаюся до мешканців Полтавщини та батьків своїх підлеглих з проханням не піддаватися провокаціям. Запевняю, що спільно зі своїми колегами, за підтримки громади Полтавщини ми прикладаємо максимум зусиль, аби в Україні якнайшвидше настав мир, а наші колеги, котрі допомагають відродити правопорядок на сході, повернулися живими й здоровими у свої родини. Я особисто постійно виїжджаю до місця дислокації зведеного загону міліції області й спілкуюся практично з кожним підлеглим. Все, про що просять наші бійці, ми намагаємося максимально виконати. У матеріально-технічному забезпеченні нам суттєво допомагають потужні підприємства Полтавщини та надають посильну допомогу підприємці й громадяни області. Наразі проблем щодо матеріально-технічного забезпечення та харчування в наших правоохоронців немає. Хлопці службу несуть гідно, з почуттям патріотизму та відповідальності за долю країни. Я запевняю, що кожне звернення, кожне побажання від рядового чи офіцера мною завжди буде почуте і ми завжди прийдемо на допомогу.

Я й надалі постійно зустрічатимусь з нашими бійцями в місцях, де вони виконують свій святий обов’язок перед народом України. Ми зробимо все можливе, аби бійці були усім забезпечені, належно захищені та живі й здорові повернулися додому. Задля цього ми готові тісно співпрацювати і з батьками, і з громадою, і з органами місцевої влади.

Але ми ніколи не співпрацюватимемо з тими, хто в цей непростий для країни час сіє паніку серед людей, намагається на чужій біді отримати для себе політичні преференції, здійснює замовні матеріали в мас-медійному просторі і зрештою – сильно шкодить інтересам нашої Батьківщини.

Я завжди відкритий до людей, тож готовий до зустрічей з громадою в будь-якому форматі, аби порозумітись і діяти консолідовано в інтересах усіх українців.

До теми: В Міноборони сказали, коли дадуть на передову бронежилети і "бойові надбавки".

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter