У День театру полтавські лялькарі зібрали гроші для української армії

Новини
Олег Журавльов27 березня 2014 о 17:101697 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У День театру полтавські лялькарі зібрали гроші для української армії
у Полтавському обласному театрі ляльок відзначили професійне свято, а гроші від вистави віддадуть на підтримку української армії.

27 березня у День театру лялькарі показали глядачам дві вистави: "Тигреня Петрик" для маленьких глядачів та прем’єру цього сезону "Думи Кобзаря" для студентів полтавських вишів. Кошти, виручені за продаж квитків від показу другої вистави перерахують Збройним силам України.

– Ми вважаємо, що потрібно мати надійний захист, який, ми сподіваємося, нам не знадобиться. Али ми знаємо, що ситуація в Україні не стабільна, тому вирішили зробити таку акцію, – зазначив Єгор Ткаченко, керівник літературної частини театру.

Зокрема до театру сьогодні завітали студенти педагогічного університету, електрорадіотехнічного ліцею, Полтавського центру професійно-технічної освіти, ліцею транспорту, політехнічного ліцею.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter