«Вірменобандерівці» з Полтави передали в зону АТО власноруч пошитий прапор

Новини
Олег Журавльов7 серпня 2014 о 13:432539 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Вірменобандерівці» з Полтави передали в зону АТО власноруч пошитий прапор
​Активіст Автомайдану запропонував російській пропаганді новий термін на означення вірменської общини, яка вже кілька разів передала військовим в АТО продукти.

Кількасоткілограмовий вантаж із овочами, фруктами, печивом, домашніми пиріжками та пошитим власноруч прапором України відправили 7 серпня вірменська громада Полтави разом з Автомайданом військовим АТО.

Допомога солдатамВірменська громада Полтави передала посилку на Схід. Фото Олега Журавльова

– Із вірменською діаспорою ми співпрацюємо не перший раз. Одразу із ними знайшли спільну мову. Вони цікавляться, що потрібно нашим солдатам у першу чергу, – розповів, Володимир Савченко, активіст Автомайдану. Саме він підказав головному пропагандисту сусідньої держави використовувати для означення вірменських патріотів новий термін.

А громада вірмен «Урарту» на сьогоднішній акції зупинятися не збирається. І в подальшому відправлятимуть допомогу військовим. До цього робили це кожного місяця і навіть закликали приєднуватися громади інших національностей. У зоні АТО, на полтавських блокпостах також є вояки з вірменської громади.

– Ми вважаємо, що це наш обов’язок – брати участь у цих подіях, адже ми за єдину Україну. Це наш дім, тут народилися наші діти, – пояснив свою позицію Саркіс Агаджанян, голова общини «Урарту» в Полтаві.

Військові, за словами активістів, дуже вдячні за допомогу. Минулого разу вони передали на знак вдячності десантники передали полтавській громаді тільник, часто передають листи.

Продукти завантажили у різні машини і вони поїхали в різні міста. Говорять, що зараз вдається доволі далеко проїхати в зону антитерористичної операції. Хоча і дуже важко бачити, що робиться у містах, звільнених нещодавно від терористів.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter