До новостворених підрозділів міліції у Полтаві записалися 40 добровольців

Новини
Ольга Матвієнко19 квітня 2014 о 08:1720642 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 До новостворених підрозділів міліції у Полтаві записалися 40 добровольців
Новостворені підрозділи міліції – «Полтава», «Каскад», «Кременчук» – вже поповнюються добровольцями.

До новостворених підрозділів міліції у Полтаві записалися 40 добровольцівДо спеціальних підрозділів міліції записуються добровольці (mvs.gov.ua)

Не так давно в Міністерстві внутрішніх справ оголосили про створення нових спеціальних підрозділів міліції для боротьби із сепаратизмом. Їх створюють по всій Україні. На Полтавщині чоловіків від 18 до 45 років запрошують подавати заявки на конкурс одразу у три новостворені спецпідрозділи – два у Полтаві та один в Кременчуці.

В управлінні МВС у Полтавській області повідомили, що на даний час виявили бажання працювати на підтримання громадського порядку 40 чоловіків.

До новостворених підрозділів міліції у Полтаві записалися 40 добровольцівПолтавці вступають до підрозділів міліції для боротьби із сепаратизмом (mvs.gov.ua)

За словами начальника управління кадрового забезпечення УМВС області Сергія Гаврика, за останні кілька днів громадяни активно цікавляться умовами вступу до підрозділів та збирають необхідний комплект документів.

Читайте детальніше про умови вступу до лав спеціальних підрозділів міліції з боротьби із сепаратизмом.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter