Депутат обласної ради звинувачує голову облради у перевищенні повноважень

Новини
Таня Цирульник21 серпня 2014 о 08:001863 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Депутат обласної ради звинувачує голову облради у перевищенні повноважень
Депутат облради Діонісій Каплін вважає: «Петро Ворона перевищив свої службові повноваження і має піти з посади»

Депутат обласної ради звинувачує голову облради у перевищенні повноваженьДіонісій Каплін

Публікуємо звернення депутата без змін:

– У новинах всеукраїнських та полтавських ЗМІ з’явилося повідомлення про те,
що Кабмін України підтримав пропозицію Полтавської обласної ради щодо недоцільності проведення Сорочинського ярмарку у цьому році.

Я не буду коментувати рішення Кабміну (тим паче, що віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман надав розпорядження щодо сприяння ярмарку), воно частково ґрунтується на маніпуляціях деяких політиків, але зупинюся детальніше на включенні Полтавської обласної ради у цю політичну гру.

Петро Васильович Ворона, хто дав вам право вирішувати за решту 119 депутатів обласної ради, яких обирали по всій нашій області? Хто дав вам право говорити від їхньої імені і представляти все населення Полтавщини?

120 депутатів Полтавської обласної ради представляють (задумайтеся!) 1 мільйон 200 тисяч жителів нашої області. Хтось переміг з результатом 300 голосів виборців, хтось – 24 тисячі голосів. Ці люди обирали своїх представників не для того, щоб їх думкою нехтував всього один депутат – ви, Петро Васильовичу.

Ці 119 людей думають по-різному відносно ярмарки, але Ви не маєте права висловлювати свою особисту думку як думку всієї Облради. Це є перевищення службових повноважень. Ви затіяли гру маніпуляціями і видаванням бажаного за дійсне.

Якби ви, Петро Васильовичу, мали довіру серед обраних представників від округів, то ставили б це питання на голосування. Очевидно, боїтеся, що таки не погодяться і не приймуть ініційовані вами рішення, як уже було не раз на попередніх сесіях.

На думку 119 депутатів, які представляють Полтавську область, просто наплювали. Ви – всього лише один депутат, рівний з усіма іншими, навіть якщо ви – голова.

Такими діями ви заперечуєте один з головних європейських принципів демократії, де вирішує більшість. У вашій особі ми отримуємо «Януковича полтавського розливу». Ви перевищили свої службові повноваження і маєте піти з посади.

Тому на наступній сесії Полтавської обласної ради 17 вересня 2014 року я особисто буду ставити питання про зняття вас з посади голови. І я впевнений, що всі депутати підтримають цю ініціативу. Не можна нехтувати законом і регламентом. Керівнику, якому не довіряють, нічого робити у владному кріслі президії.

Діонісій Каплін, депутат Полтавської обласної ради

Точка зору редакції:

Редакція сайту дослухається до думок народних обранців, хоча й не завжди поділяє їх. Питання Сорочинського ярмарку спірне і єдино-правильної точки зору у ньому, мабуть, не буде. Редакція визнає за головою обласної ради право на відповідь депутату, яку також розмістимо на сайті.