«Дельта Банк» почав давати по 500 гривень на руки

Новини
23 грудня 2014 о 13:007300 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Дельта Банк» почав давати  по 500 гривень на руки
Нині «Дельта Банк» у Полтаві почав видавати по 500 гривень на руки.

«Дельтабанк» почав давати по 500 гривень на рукиВкладникам і досі не кажуть, коли віддадуть усі гроші

Раніше ж люди отримували лише 200, а стояти за грішми доводилось, як і нині, по кілька годин у багатометрових чергах. Щойно «Колу» про ситуацію розповіла очевидець подій.

– Я вже 4 години стою, мені пообіцяли віддати мої 800 гривень (хоч дають лише по 500, але в мене грудна дитина вдома, врахували це й обіцяють віддати всю суму), – розповіла Марина, мама Насті. – Нарешті отримала їх близько 14.30.

Марина майже всі 4 години провела на холоді.

– У черзі зараз близько 70 осіб: пенсіонери, мами, молодих мам із дітками якраз нині немає. Але були. Їх пропускають без черги, з розумінням. Але була і така мама з грудничком чотирьох місяців, котра вже вдруге прийшла: у п’ятницю її обматюкали, мовляв нічого з дітьми в банк ходити. Тож жінка мусила прийти по допомогу на дитину вдруге.

Видають гроші в касах лише до 17 години.

За коментарем ми звернулись до Катерини, представника банку, яка займається оформленням соціальних виплат «Дельта Банку».

– Нині ви можете щодня отримати не більше ніж 500 гривень, – говорить фахівець. – Але й то лише в касі банку.

– А банкомати досі не обслуговують картки чи вже можна отримати кошти через деякі банкомати? – випитую, адже я також клієнт цього банку і так само чекаю виплат.

– Жоден банкомат не видає грошей, тобто не обслуговує карток «Дельта Банку» поки що.

– А коли можна буде користуватись карткою в банкоматах?

– Нам обіцяли з понеділка, але сьогодні вже вівторок, а ще немає такої можливості, – відповіла працівник банку.

Фахівець порадила мамам грудних діток проситись в черзі, запевняє, що люди пропускають.

Більше ніякої інформації банк не надав. У банку співробітники також черпають інформацію з Інтернету, тобто читали, що керівництво банку обіцяє віддати кошти вкладникам на початку 2015 року. Але ніяких розпоряджень ще офіційно не отримували.

Ніна Король

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter