Через підрив залізничного мосту в Маріуполі обмежили маршрут потягу, що зупиняється в Полтаві

Новини
Юлія Обелець23 грудня 2014 о 12:111475 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Через підрив залізничного мосту в Маріуполі обмежили маршрут потягу, що зупиняється в Полтаві
Через підрив залізничного мосту на перегоні Сартана–Маріуполь обмежили маршрут низки поїздів. Серед них – один, що курсує Полтавою.

Через підрив залізничного мосту в Маріуполі обмежили маршрут потягу, що зупиняється в ПолтавіЧерез підрив залізничного мосту в Маріуполі обмежили маршрут потягу, що зупиняється в Полтаві. Фото uapress.info

23 грудня о 2.00 підірвали залізничний міст на перегоні Сартана – Маріуполь Донецької залізниці. Через пошкодження інфраструктури курсування пасажирських поїздів №70 Маріуполь-Львів та №584 Маріуполь-Київ обмежели до станції Сартана. Обмежено також і маршрут вантажних поїздів. Довжина мосту – 93 метри. Постраждалих немає, – йдеться у повідомленні на Урядовому порталі.

Потяг №584 Маріуполь-Київ зупиняється і в Полтаві. На станцію Полтава-Київська він має прибувати з Маріуполя о 8.24. У зворотному напрямку відбуває з Полтави-Київської о 22.35.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter