Бійців з Полтавщини в зоні АТО відвідали земляки

Новини
2 грудня 2014 о 13:001769 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Бійців з Полтавщини в зоні АТО відвідали земляки
До військовослужбовців Кременчуцького батальйону Національної гвардії, які зараз виконують службово-бойові завдання у зоні АТО завітали депутати Кременчуцької міської ради та активісти.

Бійців з Полтавщини в зоні АТО відвідали земляки

Гості привезли гвардійцям необхідні речі для покращення матеріально-технічного забезпечення та побутових умов: продукти харчування та теплі зимові речі, необхідні запчастини для техніки, які необхідні гвардійцям для виконання службово-бойових завдань. Військовослужбовці надзвичайно вдячні гостям за допомогу та моральну підтримку земляків, яка дає просто колосальні сили в бойових умовах. Окремі слова вдячності військовослужбовці висловлюють кременчуцьким школярам за їхні малюнки та побажання, які завжди підіймають їх настрій.

Командир батальйону Олександр Аленін подякував за допомогу і підтримку, адже для військовослужбовців життєвонеобхідно отримувати вісточку з дому, з рідної частини та від усіх небайдужих.

Інформацію взято з сайту УМВС України в Полтавській області