Бабак у Харкові навіщував весну через шість тижнів

Новини
Ольга Матвієнко2 лютого 2015 о 16:04886 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Бабак у Харкові навіщував весну через шість тижнів
Харківський бабак Тимко навіщував теплу весну.

Бабак у Харкові навіщував весну через шість тижнівБабак Тимко передбачив теплу весну. Фото – ua.korrespondent.net

Тимка розбудили співом народних колективів.

Сьогодні, 2 лютого, за народними повір’ями бабаки здатні пророкувати, коли буде тепло. В Україні роль «народного метеоролога» вже не перший рік виконує бабак Тимко, який мешкає поблизу біостанції Харківського національного університету у містечку Гайдари, повідомляє ТСН.День.

За повір’ям, якщо байбак вилізе з нори на початку лютого і побачить свою тінь – морози триватимуть ще довго. Народний співочий колектив розбудив Тимка гучним співом і працівники біостанції дістали бабака з його будиночка.

У цей час на небі було хмарно і він не побачив тіні – таким чином спрогнозував ранню весну. – Весна обов’язково прийде через шість тижнів. Обов’язково буде тепла, але у лютому ще трішки буде прохолодно, – перекладають віщування бабака працівники станції.

Працівники біостанції святкують День бабака більше заради позитивних емоцій, адже це супроводжується народними гуляннями. Тут варять на вогнищі смачний куліш. Нагадаємо, у 2015 році експерти обіцяли, що зима затягнеться до Великодня, а літо триватиме 4,5 місяці.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter