Автотранс – як велика сім’я, або свято для дітей і дорослих

Новини
6 червня 2016 о 15:19800 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Автотранс – як велика сім’я, або свято для дітей і дорослих
У неділю, 5 червня, дитячим сміхом був заповнений один із розважальних комплексів міста Полтава. Більше 250 дітей разом з батьками стрибали на батутах, грали на атракціонах, катались на надувних гірках, каруселях й тарзанках.

Автотранс – як велика сім’я, або свято для дітей і дорослихМережа заправок "Автотранс" подарувала свято для дітей і дорослих

Це грандіозне дитяче свято влаштувала для своїх клієнтів, партнерів та працівників в м. Полтава мережа АЗС «Автотранс». Таким чином компанія вирішила зібрати в одному місці та організувати цікаве дозвілля для людей, об’єднаних між собою цією мережею АЗС. Турбота та увага до дітей – вирізна особливість компанії «Автотранс». Благодійні та спонсорські проекти, спрямовані на дітей, різноманітні акції та сюрпризи для наймолодших відвідувачів АЗС – багаторічна традиція для цієї компанії. Тому цілком логічно, що цей рік не став винятком, запрошення на дитяче свято видавали клієнтам мережі в Полтава, а в інших населених пунктах області (зокрема в Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Шишаках), кожна дитина, яка завітала на АЗС отримувала в подарунок іграшку.

Дитяче свято такого масштабу – явище по-своєму унікальне і для компанії «Автотранс», яка проводить подібний захід вперше, і взагалі для полтавської громади, адже на сьогодні в місті мало компаній які, вважають що на такі заходи варто витрачати кошти. Навіщо це потрібно мережі АЗС «Автотранс»? Відповідь проста – компанія турбується про своїх клієнтів, тому намагається постійно вдосконалюватись та дарувати радість своїм клієнтам.

В компанії переконані, що подібне спільне проведення часу дозволить краще зрозуміти одне одного співробітникам компанії та клієнтам, які в неформальній обстановці мали змогу познайомитися, поділитися досвідом виховання дітей та просто поспілкуватися. Люди мали змогу переконатися в тому, що компанія «Автотранс» - це перш за все звичайні люди, об'єднані спільною ідеєю – якісного обслуговування клієнтів. Таким чином стирається межа між бізнесом та клієнтами, а залишаються стосунки між окремими людьми, і не важливо клієнти вони чи співробітники.

Також на свято були запрошені діти з недільної школи Святоуспенського кафедрального собору та вихованці вокально-хорової студії «Домінус».

За словами начальника комерційного відділу Бережного М. А.: "Автотранс часто називають сімейною компанією, і ми напевно можемо з цим погодитися. Ми як справжні сім'янини хочемо щоб наша родина була великою, здоровою та щасливою, зі своїми святами та подарунками. В перший же день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Всі ми разом прагнемо, щоб вони росли здоровими і щасливими, прославляли свої родини, батьків та рідний край".

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їх прав повинна стати одним головним пріоритетом для кожного з нас. Компанія «АВТОТРАНС» закликає усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді наші діти виростуть достойними людьми, а ми всі неодмінно будемо ними пишатися.

Майже чотири години тривало дитяче свято, але втоми діти не відчували. Щасливі діти та задоволені батьки – ось головний результат свята. За словами керівництва, саме така мета і стояла перед організаторами. Свято пройшло «на ура», тому напевно проведення подібних свят стане доброю традицією для компанії «Автотранс».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®