Апеляційний суд постановив знести пам’ятник Олегу Бабаєву

Новини
Юлія Обелець18 вересня 2015 о 08:101319 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Апеляційний суд постановив знести пам’ятник Олегу Бабаєву
Харківські судді ухвалили рішення демонтувати пам'ятник Бабаєву в Кременчуці

Апеляційний суд постановив знести пам’ятник Олегу БабаєвуАпеляційний суд постановив знести пам’ятник Олегу Бабаєву в Кременчуці

Харківський апеляційний адміністративний суд закінчив розгляд справи про встановлення пам'ятника меру Олегу Бабаєву в Кременчуці в сквері ім. О. Бабаєва. Про це повідомляє «Телеграф».

Нагадаємо, 17 липня Автозаводський районний суд за позовом депутата Автозаводської райради Оксани Піддубної виніс рішення, яким визнав дії кременчуцьких влади в питанні установці скульптурної композиції незаконними і зобов'язав провести демонтаж.

На рішення суду мерія подала апеляційну скаргу до Харківського апеляційного адміністративного суду. Після розгляду справи, колегія суддів прийняла рішення частково задовольнити скаргу мерії Кременчука – з рішення Автозаводського райсуду прибрали пункт про те, що дії Комісії з питань увічнення пам'яті видатних громадян були протиправними. В іншому суть рішення кременчуцького суду залишена в силі. Рішення апеляційного суду набрало чинності.

Оксана Піддубна, після оголошення рішення суду, заявила, що вона не проти ні Бабаєва, ні пам'ятника йому, але всі рішення повинні прийматися в правовому полі.

До слова, Оксана Піддубна йтиме на вибори міського голови Кременчука

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter