Суд над Олегом Пустовгаром відбудеться у День знань

Народні новини
22 серпня 2014 о 09:421240 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Суд над Олегом Пустовгаром відбудеться у День знань
1 вересня 2014 року о 9.00 у Київському районному суді міста Полтава відбудеться судове засідання стосовно директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олега Пустовгара.

Суд над Олегом Пустовгаром відбудеться у День знаньСуд призначили на 1 вересня. Фото – like.sumy.ua

Минулого разу, 12 серпня, судове засідання не відбулося. Суддя Ольга Логінова прийняла рішення, що корупційний протокол УСБУ в Полтавській області складений неправильно: не зазначено категорію державного службовця, не зазначено свідків, не був чітко визначений конфлікт інтересів. Тепер же суддя інший – Куліш Юрій Вікторович.

Нагадаємо, що 29 липня до Олега Пустовгара завітало СБУ й ознайомило його з протоколом про корупцію. Справа стосується конкурсу соціальних проектів, де, як один із членів журі, директор Департаменту поставив 70 балів із 70 проекту ГО «Молода Просвіта». «Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства» провів розслідування, в якому виявилося, що ця організація зареєстрована на домашню адресу Олега Пустовгара. У числі засновників – він та його дружина, а представляв ГО на конкурсі – його шурин Євген Янкевич. «Молода Просвіта» мала отримати 17 тисяч грн фінансування. Наразі результати конкурсу скасовані. Справа по протоколу по корупції знаходиться у Київському районному суді м. Полтави і чекає на розв’язку.

Олег Остапенко

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter