Полтавські активісти виграли грант на розвиток велосипедного руху

Народні новини
12 лютого 2015 о 17:181114 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські активісти виграли грант на розвиток велосипедного руху
Відомі результати конкурсу малих грантів для велосипедних активістів. Одним з двох переможців став проект «Полтава велосипедна» від ГО «Сіті Лаб» та ГО «ВелоПолтава».

Полтавські урбаністи виграли грант на розвиток велосипедного рухуПолтавські велосипедисти виграли грант. фото ua.hris.com.ua

Конкурс мав високий рівень змагальності, оскільки комісія одержала 51 проект з 25 міст України.

Полтавка Ялина Садовнікова подавала заявку на грант від полтавської команди велоактивістів:

– Я активна велосипедистка, намагаюся кожного дня їздити на роботу на велосипеді, окрім зими. Вважаю, що розвиток велотранспорту – це майбутнє кожного комфортного, цивілізованого міста, яке хоче розвиватися, покращувати транспортну інфраструктуру, екологію та здоров’я своїх мешканців.

Також Ялина пояснила суть проекту:

– Основний результат цього проекту, що розрахований на 9 місяців, це розроблена для Полтави «Концепція розвитку велосипедного руху та облаштування велоінфраструктури міста» на найближчі кілька років. Із цього починається будь-яка робота з велосипедизації, ще задовго до побудови самих велодоріжок. Якщо говорити детальніше, то проект полягає у тому, що команда з експертів, громадських та велосипедних активістів, велосипедистів, а також представників міської влади і різних управлінь архітектури об’єднується і разом розробляють цю концепцію. Також в проект включена й інформаційна складова (зустрічі зі ЗМІ та презентація напрацювань), а також велошкола – школа для велосипедистів-початківців, на заняттях якої будуть розповідати про правила дорожнього руху для велосипедистів, навчать, як доглядати за своїм велотранспортом і т.д.

Довідка: Програма малих грантів для велосипедних активістів у 2015-2017 роках реалізовується громадськими організаціями «Центр соціальних та ділових ініціатив» та «Асоціація велосипедистів Києва» в рамках проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад» за підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту на місцевому і національному рівні.

До теми

Полтавські велоактивісти навчалися впливати на бюджети

Лілія Войцехівська

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter