Полтавські поети запрошують діток на Миколайчика

Народні новини
Надія Труш18 грудня 2014 о 13:49972 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські поети запрошують діток на Миколайчика
19 грудня о 14.00 у «Львівській майстерні шоколаду» відбудуться «Читання на Миколая».

Організатори заходу, мистецьке об’єднання «Magnum Opus», вирішили порадувати найменших полтавців і влаштувати в День святого Миколая веселе свято з поезією і загадками.

Полтавські поети запрошують діток на Миколайчика

Саме в цей дітлахи чекають подарунку під своїми подушечками. Оскільки «маґнумці» не можуть безпосередньо виконати роль святого Миколая, то подарують діткам хороший настрій і веселощі.

Кожен з молодих поетів прочитає віршики, які знайомі з дитинства. У процесі підготовки до читань, «магнумці» розшукали свої улюблені книжечки, які їм ще читали батьки, і витягнули звідси найкращі поезії різних авторів.

– Дитина – дуже вимогливий слухач, – говорить головний організатор заходу Ірина Мисник. – Якщо вона відчує у читанні нещирість, то відразу перестане Вас слухати і буде займатися своїми справами – наприклад, гратиметься з ведмедиком або вередуватиме. Тому потрібно бути максимально щирим.

Також на заході буде розміщена виставка книжечок від людини з дивною професією «дитячого книгоноші» Олександра Ткаченка.

Запрошуються батьки з дітками.

Вхід вільний.

За додатковими запитаннями: 050-521-29-30.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter