Цистерна з мазутом від вибуху на нафтобазі в Кременчуці тріснула (ФОТО, ВІДЕО)

Надзвичайні події
Ольга Матвієнко7 серпня 2015 о 09:191291 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Цистерна з мазутом від вибуху на нафтобазі в Кременчуці тріснула (ФОТО, ВІДЕО)
У ємкості на момент вибуху було 20 кубів мазуту.

Цистерна з мазутом від вибуху на нафтобазі в Кременчуці тріснула (ФОТО, ВІДЕО)У цистерні стався вибух газоповітряної суміші. Фото – www.poltava.mns.gov.ua

6 серпня на території підприємства «Кремойл-Синтез» стався вибух в одній із цистерн, де зберігали мазут. Як повідомили рятувальники, вибухнула газоповітряна суміш, а подальшого горіння не відбулося.

Мазут злили до підземного резервуару. Про причини вибуху поки не повідомляють, проводиться перевірка. На фото і відео з місця подій видно, що у цистерні утворилася чимала тріщина.

Під час надзвичайної події ніхто не постраждав. Нагадаємо, що у червні стався вибух на підприємстві «Укртатнафта». Тоді загинув зварювальник, який проводив роботи на одній із ємкостей.

Цистерна з мазутом від вибуху на нафтобазі в Кременчуці тріснула (ФОТО, ВІДЕО)Під час вибуху ніхто не постраждав. Фото – www.poltava.mns.gov.ua

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter