Полтавський підліток вирішив налякати сестру і ледь не повісився

Надзвичайні події
Надія Труш20 січня 2016 о 13:561054 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавський підліток вирішив налякати сестру і ледь не повісився
Нині 15-річний хлопець у реанімації.

Полтавський підліток вирішив налякати сестру і ледь не повісивсяПолтавський підліток вирішив налякати сестру і ледь не повісився. Фото firtka.if.ua

Брат хотів налякати 8-річну сестру, взяв пояс від халата та закрутив навколо шиї. У одній із кімнат будинку прив’язав інший кінець пояса до прикріпленого на стіні гачка та затягнув. У результаті школяр втратив свідомість. Про це йдеться у повідомленні обласної поліції.

Поліцейським про це стало відомо від медиків реанімаційного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні, куди доставили хлопчину.

– Сестра негайно почала телефонувати батькові, а той покликав на допомогу сусіда, – повідомив начальник Полтавського відділу поліції Віктор Сербин. – Саме він звільнив хлопця із зашморгу, надав першу до медичну допомогу та викликав швидку. Нині школяр у реанімації, стан його здоров’я тяжкий.

До теми: Через отруєння газом пропан полтавець потрапив у реанімацію

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter