Полтавські волонтери потрапили в полон на Сході: офіційні коментарі та чутки

Надзвичайні події
Юлія Обелець21 червня 2014 о 12:3743161 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські волонтери потрапили в полон на Сході: офіційні коментарі та чутки
Громадські активісти з Полтави на Сході потрапили в полон до терористів, попри оголошення перемир'я українською владою.

Полтавські волонтери потрапили в полон на Сході: офіційні коментарі та чутки

Полтавські волонтери потрапили в полон на Сході. Фото ipress.ua

Точна кількість людей, які стали заручниками терористів, невідома. Неофіційні джерела повідомляють, що серед них як мінімум одна жінка.

– Сьогодні отримав тривожну інформацію, що кілька наших громадських активістів, які повезли на схід продовольчу допомогу, потрапили в полон до терористів. Зараз встановлюються усі обставини події, – написав 21 червня у себе на сторінці у соцмережі Юрій Сулаєв, речник УМВС у Полтавській області.

Також Юрій Васильович щойно уточнив, що близько 10 години на кілька секунд з чужого телефону полонені виходили на зв'язок. Їх, імовірно, було шестеро, поїхали на власних легковиках передавати продовольчу допомогу військовим.

З неофіційних джерел редакції «Коло» стало відомо, що виїхали волонтери учора, 20 червня. Заїжджали ще зранку того дня в Чутове Полтавської області за деякими продуктами.

В зв’язку з такими подіями, міліція прохає громадян самовільно не здійснювати такі поїздки в зону бойових дій, не ризикувати життям та не давати можливості терористам спекулювати заручниками. А допомогу, мовляв, можна передавати й без особистої поїздки, узгодивши це з відповідними відомствами та відповідальними особами.

Нагадаємо, Порошенко ввів в дію рішення РНБО щодо мирного плану на Донбасі

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter