На Полтавщині зниклого малюка знайшли в закинутому авто

Надзвичайні події
Юлія Обелець5 серпня 2015 о 13:411392 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині  зниклого малюка знайшли в закинутому авто
У Градизьку Глобинського району зник 3-річний хлопчик. Знайшла дитину сусідка.

На Полтавщині зниклого малюка знайшли в закинутому автоНа Полтавщині зниклого малюка знайшли в закинутому авто. Фото dnz366.klasna.com

З 22-ї до 8-ї батьки,міліція, кінологи і місцева громада прочісували територію селища в пошуках дитини.

– Хлопчик грався на території приватного подвір’я, – розповів Юрій Сулаєв, речник УМВС у Полтавській області. – Батьки трохи відволіклись, а згодом помітили, що син зник з поля зору. Майже дві години рідня шукала дитину власними силами, і лише згодом звернулись до міліції.

Правоохоронці й батьки перевірили кілька десятків гектар полів, домогосподарств і будов селища.

Близько 8-ї години наступного дня пошукова операція увінчалася успіхом. Хлопчика побачила сусідка, яка й передала його здоровим і неушкодженим до рук правоохоронців. Як з’ясувалося, після тривалої прогулянки вечірнім селищем, він заснув у покинутому легковому автомобілі, який стояв на території одного із домогосподарств.

Міліціонери твердять, результати пошукової операції були б кращими, якби батьки звернулися по допомогу до міліції відразу після її зникнення. У цьому конкретному випадку роботу пошукових груп після 22-ї ускладнила темрява.

Час, за таких обставин, завжди має вагоме значення, оскільки від оперативності і своєчасності вжиття необхідних заходів залежать результат. Слід пам’ятати, що, коли мова йде про зникнення дитини, на кону – її життя і здоров’я, – йдеться в повідомленні УМВС області.

Телефони, за якими можна бити на сполох:

(0532) 51-77-57, 562-233 або 102 (цілодобово)

До теми - Зниклу полтавську дівчину знайшли майже через місяць

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter