На Полтавщині за день двічі перекривали трасу Київ - Харків

Надзвичайні події
Андрій Іванов16 квітня 2016 о 18:331275 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині за день двічі перекривали трасу Київ - Харків
Дорогу перекрили громадяни, що вимагали виплати Чорнобильцям та пенсіонерам, а також борці за навколишнє середовище.

На Полтавщині за день двічі перекривали трасу Київ - ХарківФото - ГУНП у Полтавській області

16-го квітня, з 9-ї до 10-ї години, близько 70-ти чоловік перекривали рух автотранспорту на 173-му кілометрі автодороги Київ – Харків – Довжанський.

Охорону громадського порядку забезпечували 11 працівників Оржицького відділення поліції. О 10-й годині рух транспорту повністю був відновлений.

За попередньою інформацією, громадськість обурена забрудненням навколишнього середовища унаслідок функціонування заводу по виготовленню пестицидів у селі, де вони проживають. З громадянами проведено профілактичну роботу про недопущення дій, що паралізують рух транспорту, повідомили в ГУНП Полтавської області.

А трохи пізніше о 13:15, близько 50-ти чоловік перекрили рух транспорту на автодорозі Київ – Харків – Довжанський поблизу села Вили, що в Лубенському районі.
Охорону громадського порядку забезпечують 10 працівників поліції.

За попередньою інформацією, громадськість вимагає виплати пенсійних забезпечень та повернення пільг чорнобильцям. Станом на 14.00 рух транспорту відновили.

Читайте також: У Полтаві внаслідок ДТП постраждав мотоцикліст

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter