На Полтавщині розшукали зниклого дальнобійника – чоловік три дні святкував зустріч з товаришем

Надзвичайні події
Юлія Обелець17 листопада 2015 о 12:541125 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині розшукали зниклого дальнобійника – чоловік три дні святкував зустріч з товаришем
Житель Запорізької області залишив у кюветі вантажівку з причепом кукурудзи й пішов у бік Лохвиці, та дорогою зустрів товариша, в якого провів три дні.

На Полтавщині розшукали зниклого дальнобійника – чоловік три дні святкував зустріч з товаришем. Фото mvs.gov.ua

38-річний мешканець Запорізької області залишив у кюветі КАМАЗ з причепом та понад 10-ма тоннами кукурудзи і пішов у невідомому напрямку. При проведенні оперативно–розшукових заходів працівники поліції розшукали зниклого у його давнього приятеля, – йдеться на сайті обласної поліції.

Зі слів розшуканого, стало відомо, що рухаючись на вантажному автомобілі, під час розвороту, чоловік з’їхав у кювет. Після чого попрямував пішки у напрямку Лохвиці. Дорогою зустрівся зі своїм товаришем та залишився у нього гостювати.

На зв’язок чоловік ні з рідними, ні з роботодавцем не виходив, так як три дні святкував зустріч з товаришем, та знаходився на підпитку.

Після розшуку зниклого оперативники поліції передали автомобіль під розписку власникові фірми із сусідньої області.

До теми – На Полтавщині вантажівка з’їхала в кювет – загинув водій

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter