Малюк, якого знайшли мертвим в туалеті, любив повзати до собачої будки

Надзвичайні події
Юлія Обелець8 вересня 2015 о 16:301625 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Малюк, якого знайшли мертвим в туалеті, любив повзати до собачої будки
Стали відомі деякі подробиці про родину 1-річного хлопчика з Кременчуцького району, якого знайшли мертвим у туалеті.

Головний міліціонер Полтавщини твердить, що робити висновки чи могла дитина самостійно втопитись в туалеті зарано, оскільки триває слідство.

Малюка, якого знайшли мертвим в туалеті, любив повзати до собачої будкиНа фото 1-річний Артем з 15-річним братом. Фото УМВС Полтавщини

Під час прес-конференції 8 вересня в УМВС Олега Беха запитали про результати розслідування смерті 1-річного хлопчика з Кременчуцького району. Також поцікавились чи з благополучної він родини. Нагадаємо, що спочатку повідомили про зникнення дитини, а потім тіло цього малюка знайшли в туалеті.

– Ми не можемо поки що робити висновки, що 1-річна дитина, яка повзала в дворі, могла самостійно потрапити в літній туалет і потонути, – відповів Олег Володимирович. – Я не можу сказати, що сім’я дуже благополучна. Матір має ще двох синів. Жила вона лише за рахунок виплат, які отримувала на дітей. Але ставити точку в цій справі ще рано. Нині триває розслідування, тож результати ми повідомимо трохи пізніше.

У прес-службі кременчуцької міліції журналісту «Кола» повідомили, що старшому сину жінки – 17 років, а середньому – 15. Самій матері близько 40 років. Підтвердили, що сім’я жила за рахунок державних виплат, оскільки мати перебувала в декретній відпустці.

– Про те, що дитина могла бути в туалеті припускали ще на самому початку, – розповіла Анна Васенко, прес-офіцер Кременчуцької міліції. – Проте прочісували і весь район з надією знайти малюка. Спочатку викликали асенізаційну машину, вона змогла викачати лише верхній шар в туалеті. Потом викликали машину водоканалу, яка змогла викачати все повністю і вже тоді виявили тіло дитини. Відомо, що хлопчик часто повзав в дворі, любив підлазити до собачої будки та гратись з чотирилапим. Дім, в якому живе сім’я, розрахований на двох господарів.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter