14-річний полтавець втік від батьків, що випивали

Надзвичайні події
Ольга Матвієнко20 березня 2014 о 11:551530 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 14-річний полтавець втік від батьків, що випивали
Мати хлопця протягом двох тижнів не турбувалася про долю дитини.

14-річний полтавець втік від батьків, що випивалиХлопець втік з дому через алкоголізм батьків (фото – doctor54.ru)

Про зникнення 14-річного Артема до Київського райвідділу міліції повідомило керівництво школи. Мати хлопця дитину шукати не поспішала.

– Після отримання заяви слідчий розпочав кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – навмисне вбивство, – повідомили у прес-службі Київського райвідділу міліції. – Трохи більше ніж за добу правоохоронці знайшли хлопця живим та здоровим у його знайомого.

Міліції Артем розповів, що втік з дому саме через батьків, які часто зловживали алкоголем, а іноді й на кілька тижнів могли «піти в запій». Раніше хлопець із дому не тікав, проте саме останній скандал з батьками на фоні їхнього алкоголізму вимусили його піти з дому.

Мати хлопця перед правоохоронцями свою провину не визнала. Проте свідки підтвердили слова підлітка про зловживання батьків алкоголем.

Відносно матері хлопця склали адміністративний протокол за статтею 184 (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей). Віднині за сім’єю встановили контроль, працівники кримінальної міліції у справах дітей будуть систематично відвідувати родину. Якщо ситуація в родині не покращиться, то горе-батьків можуть позбавити батьківських прав.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter