У полтавській міліції пообіцяли пояснити мотиви «браїлківського стрілка»

Кримінал
Юлія Обелець12 серпня 2015 о 13:5311821 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У полтавській міліції пообіцяли пояснити мотиви «браїлківського стрілка»
Очільник полтавського управління УМВС пообіцяв найближчим часом повідомити чому «браїлківський стрілок» цілив у людей.

У полтавській міліції пообіцяли пояснити мотиви «браїлківського стрілка»Будинок, з якого, за інформацією жителів, стріляли. Фото mvs.gov.ua

Останньою жертвою стрілка на вулиці Баленка стала 27-річна жінка. Але до цього під приціл «снайпера» вже потрапляли місцеві жителі.

Перший випадок стався 13 квітня, наступний – 6 червня, останній – 8 серпня. У міліції припускають, що дії зловмисника могли спровокувати пізній галас біля будинку.

– Всі ці злочини чинились близько опівночі та першої години, – зауважив Євген Чернега, начальник Полтавського міського управління міліції. Мова йде про 5-поверхівку з 7 під’їздами. Можливо, комусь заважав галас на подвір’ї. Та як було насправді, які мотиви стрілка, думаю, будемо готові розповісти вже в кінці тижня, як затримаємо особу підозрюваного.

Чому ж досі не знайшли стрілка, попри таку кількість випадків і свідчень про будинок, з якого стріляли, правоохоронець відповів:

– У двох перших випадках самі постраждалі просили не проводити рейд по цим фактам. У них від поранень були лише не великі гематоми. Але я ніяким чином не знімаю з себе відповідальність, а також з працівників Київського райвідділу. Нині справу розслідують досвідченні фахівці.

Євген Анатолійович зауважив про небайдужість місцевого населення, які допомагають встановити особу зловмисника.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter