У Полтаві іноземка займалась проституцією

Кримінал
Надія Труш15 липня 2016 о 15:00719 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві іноземка займалась проституцією
Дівчина створила в Інтернеті сторінку, на якій відкрито пропонувала інтимні послуги за винагороду.

У Полтаві іноземка займалась проституцієюУ Полтаві іноземка займалась проституцією. Фото socportal.info

За інтимні послуги просила від 300 до 400 гривень. Про це йдеться на сайті обласної поліції Полтавщини.

Громадянка іноземної держави, яка ухиляється від виїзду з України, створила в Інтернеті сторінку, на якій відкрито пропонувала інтимні послуги за винагороду.

Як повідомив керівник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, обласної поліції Валентин Кириченко, в листуванні з клієнтами, 29-річна жінка за свої послуги просила від 300 до 400 гривень.

За незаконну діяльність відносно порушниці складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (зайняття проституцією).

Окрім допущеного порушення норм суспільної моралі, іноземка проігнорувала вимоги закону України «Про правовий статус іноземців в Україні». Поліцейські з’ясували, що іноземка зобов’язана виїхати за межі держави, у зв’язку із закінченням законного терміну перебування в Україні.

– Уповноваженою посадовою особою Державної міграційної служби України складено відносно іноземки протокол за статтею 203 Адміністративного кодексу (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України). Вирішується питання щодо її подальшого перебування в Україні, – додав Валентин Кириченко.

До теми: В Україні хочуть легалізувати проституцію

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter