У Полтаві двоє іноземців порушували правила перебування в Україні

Кримінал
Надія Труш18 липня 2016 о 10:23527 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві двоє іноземців порушували правила перебування в Україні
Один чоловік проживав без дозволу, інший працював без дозвільних документів.

У Полтаві двоє іноземців порушували правила перебування в УкраїніУ Полтаві двоє іноземців порушували правила перебування в Україні. Фото tabloid.pravda.com.ua

За інформацією відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Полтавщини, іноземні громадяни порушили вимоги Закону України «Про правовий статус іноземців в Україні», повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Полтавській області.

Один із іноземців, 34-річний чоловік, ухилявся від виїзду з України після закінчення визначеного терміну перебування. Інший, 26-річний, працював без дозволу, необхідного для працевлаштування громадян інших держав в Україні.

Відносно чоловіків склали протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України).

До теми: Половина біженців на Полтавщині – сирійці

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter