У Миргородській аптеці незаконно торгували рецептурними ліками

Кримінал
Ольга Матвієнко1 лютого 2016 о 16:55723 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Миргородській аптеці незаконно торгували рецептурними ліками
​Кодеїновмісні препарати виявили у вільному продажі.

У Миргородській аптеці незаконно торгували рецептурними лікамиВ аптеці на Полтавщині продавали кодеїновмісні ліки без рецепту. Фото – www.pl.npu.gov.ua

У Миргороді співробітники місцевої поліції спільно з представниками територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності в одному із аптечних пунктів міста виявили у вільному продажі кодеїновмісні лікарські засоби. Про це повідомили на офіційному сайті ГУНП у Полтавській області.

Зазначають, що аптека не мала жодних документів на реалізацію сильнодіючих ліків. До того, як ліки вилучили із продажу, 49-річному місцевому жителю продали аж шість упаковок препарату на 101 гривню.

– Одним із чинників неадекватного продажу кодеїновмісних лікарських засобів є можливе їх використання для немедичного застосування та незаконне виготовлення з них особливо небезпечного виду наркотиків, – зазначив Василь Овчаренко, начальник Миргородського відділу поліції. – Дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 320 Кримінального кодексу України – порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

У Миргородській аптеці незаконно торгували рецептурними лікамиФото – www.pl.npu.gov.ua

За продаж ліків без рецепту передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter