У Кременчуці затримали підприємця, який «відмив» понад 110 мільйонів гривень

Кримінал
Надія Труш29 липня 2016 о 13:44560 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Кременчуці затримали підприємця, який «відмив» понад 110 мільйонів гривень
Співробітники СБУ в Полтавській області припинили діяльність у Кременчуці міжрегіонального конвертаційного центру.

У Кременчуці затримали підприємця, який «відмив» понад 110 мільйонів гривень.У Кременчуці затримали підприємця, який «відмив» понад 110 мільйонів гривень. Фото надане прес-службою СБУ в Полтавській області

Конвертцентр обслуговував більше тридцяти комерційних та комунальних структур з Полтавської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Підприємцям, які займалися оптово-роздрібною торгівлею, конверт організовував безтоварні операції з фіктивними фірмами, переводив кошти в готівку для ухилення від сплати податків. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Загальний обсяг грошей, «відмитих» протягом 2015-2016 років через конвертаційний центр, склав понад сто десять мільйонів гривень.

Правоохоронці затримали організатора конверту в Кременчуці у власному автомобілі під час передачі клієнту ста десяти тисяч гривень.

Під час обшуків у офісах, місцях проживання організаторів і підставних директорів, автомобілях конвертцентру співробітники спецслужби та податківці вилучили 320 тисяч гривень, печатки фіктивних підприємств, чекові книжки, бухгалтерську документацію, яка доводить проведення фінансових оборудок.

На рахунках фірм, які входили до структури конвертцентру, заблоковано понад 700 тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 та ч. 2 ст. 205 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

До теми: «Платять усі або ніхто» – полтавські підприємці вимагають справедливих податків

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter