Судитимуть колишнього правоохоронця, який отримав майже 23 тисячі доларів хабара

Кримінал
Наталія Сіробаб20 липня 2016 о 12:10692 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Судитимуть колишнього правоохоронця, який отримав майже 23 тисячі доларів хабара
За отримання неправомірної вигоди ласому на гроші чоловікові «світить» від восьми до дванадцяти років.

Судитимуть колишнього правоохоронця, який отримав майже 23 тисячі доларів хабараСудитимуть колишнього правоохоронця, який отримав майже 23 тисячі доларів хабара, фото з сайту times.cv.ua

Слідчий відділ Прокуратури Полтавської області до Кобеляцького районного суду надіслав для розгляду обвинувальний акт щодо тепер уже колишнього заступника начальника відділу управління захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Чоловіка звинувачують за ч. 4 ст. 368 КК України, тобто в одержанні неправомірної вигоди в особливо великих розмірах для себе за невчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, йдеться на сайті обласної прокуратури. Про це повідомив прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Полтавської регіональної прокуратури Віталій Рева, який підтримуватиме державне обвинувачення в суді.

Слідство прокуратури встановило, що колишній правоохоронець разом із посередником отримали від директора сільськогосподарського підприємства 22 тис. 750 доларів США (за курсом НБУ – 578 тис. 950 грн.) за те, що не зареєстрували заяву на останнього в журналі єдиного обліку, не надіслали її до органу досудового розслідування, а також не обшукали адміністративне приміщення підприємства.

– Матеріали стосовно посередника, яким виявився один із приватних підприємців Кобеляцького району, під час досудового розслідування виділили в окреме провадження. Вироком Кобеляцького районного суду від 4 липня цього року його засудили за ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 369 КК України (підбурювання шляхом умовляння до надання службовій особі неправомірної вигоди) та за угодою про визнання винуватості призначено покарання – штраф у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить понад 10 тисяч гривень, – сказав прокурор, додавши, що санкція ч. 4 ст. 368 КК України, за якою обвинувачується колишній працівник поліції, передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від восьми до дванадцяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.

Нагадаємо, заступника начальника відділу управління захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України разом із посередником затримали слідчий відділ прокуратури області спільно з працівниками СБУ в області 2 лютого цього року.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter