Полтавець «хакнув» електронну систему банку за допомогою iPhone

Кримінал
Андрій Іванов17 червня 2015 о 13:291795 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавець «хакнув» електронну систему банку за допомогою iPhone
Шахрай «підв’язав» чужі карткові рахунки до свого мобільного телефону і користувався грошима.

Полтавець «хакнув» електронну систему банку за допомогою iPhoneФото: store.apple.com

Про такий випадок сьогодні, 17 червня, повідомив Юрій Сулаєв, начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області.

– Майже до 50 карток клієнтів одного з банків підключила особа, що підозрюється у шахрайстві, – розповів Юрій Васильович. – Він отримував усі повідомлення про рухи коштів на рахунку. Це перший випадок, коли саме таким чином здійснюються шахрайські дії.

Підозрюваний діяв дуже професійно, знайшовши прогалини у системі безпеки, і здійснював зі свого мобільного операції по перерахуванню коштів. 15 червня його затримали та тримають під домашнім арештом. Йому оголосили про підозру, але цей молодий хлопець стверджує, що зробив це не заради наживи, а щоб покарати банк. Крім того, він стверджує, що не хотів того, щоб страждали люди.

Тому міліціонери радять уважно стежити до сум на своїх картках та у разі несанкціонованого руху коштів відразу повідомляти банк та блокувати картку.

До теми: У Кременчуці юнак, щоб підзаробити, перерізав телефонний кабель "Укртелекому".

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter