Очільника райвідділу ГУ ДСНС України Полтавщини оштрафували за хабара

Кримінал
Наталія Сіробаб6 листопада 2015 о 15:59904 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Очільника райвідділу ГУ ДСНС України Полтавщини оштрафували за хабара
Талони на дизельне пальне отримав рятувальник за свою лояльність до підприємця.

Очільника райвідділу ГУ ДСНС України Полтавщини оштрафували за хабараОчільника райвідділу ГУ ДСНС України Полтавщини оштрафували за хабара, kievvlast.com.ua

Миргородський міськрайонний суд визнав винним начальника Миргородського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцієюю. Це ч.1 ст.172-5 КУпАП (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків) та наклав штраф – 120 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить понад 2 тис. грн. Окрім цього, чоловік півроку не матиме права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій органів та підрозділів цивільного захисту, повідомляють на сайті Прокуратури Полтавської області. Отриманий подарунок у звинуваченого конфіскували.

Протокол щодо посадовця Прокуратура Полтавської області склала у вересні цього року, бо, працюючи на вищезгаданій посаді, він порушив вимоги ч.1 ст.23 (обмеження щодо одержання подарунків) Закону України «Про запобігання корупції».

Зазначений громадянин попросив та отримав від фізичної особи-підприємця подарунок, а саме 10 талонів на 100 літрів дизельного пального за прихильне ставлення до підприємця під час виконання функції державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки.

Нагадаємо, суддя з Кременчука, який загинув в ДТП, утікав після отримання хабара.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter