На Полтавщині засудили директора нафтобази

Кримінал
Ольга Матвієнко21 липня 2016 о 15:03814 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині засудили директора нафтобази
​У Полтаві за збут незаконного виготовленого бензину засудили заступника директора нафтобази.

На Полтавщині засудили директора нафтобазиФото – antikor.com.ua

Як розповів перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік нещодавно набрав чинності вирок суду відносно одного з керівників нафтобази Полтавської області, який з метою отримання неправомірної вигоди намагався збути підроблений бензин.

Як встановили працівники податкової міліції, 34-річний заступник директора нафтобази не будучи зареєстрованим як суб’єкт підприємницької діяльності та не маючи права на здійснення підприємницької діяльності, діючи з корисливих мотивів, з використанням службового становища, минулого року придбав близько 100 тон незаконно виготовленого бензину марки А-92 та намагався його збути. При цьому, використовуючи своє службове становище, надав підлеглим працівникам вказівку пропуску на територію нафтобази автоцистерн, які перевозили незаконно виготовлені нафтопродукти, і їх зливу в порожній резервуар нафтобази.

Читайте також: На Полтавщині «місцеві» бензин та дизельне паливо розбавляли імпортованими з Росії домішками

Однак, поки ділок намагався збути вказані нафтопродукти, до нього з обшуком завітали працівники податкової міліції та вилучили незаконно виготовлений бензин. Проведене експерте дослідження показало, що вилучені нафтопродукти не відповідають вимогам Державних стандартів і технічному регламенту до автомобільних бензинів, а отже є виготовлені шляхом змішування різних компонентів і присадок.

Вироком суду заступника директора нафтобази засуджено до сплати штрафу у розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25 500 грн, з конфіскацією незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter