На Полтавщині різко побільшало шахраїв

Кримінал
18 березня 2015 о 14:531144 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині різко побільшало шахраїв
За два місяці зареєстрували 351 випадок шахрайства, у міліції кажуть: було більше, але не всі повідомляють.

На Полтавщині різко зросло шахрайство – міліціяНа Полтавщині різко зросло шахрайство – міліція. фото day.kiev.ua

За останні два місяці 2015 року полтавські міліціонери звітують про 351 зареєстроване кримінальне провадження. Додають, що їх значно більше, не усі постраждалі повідомляють про те, що потрапили на гачок до шахраїв.

Про це говорили 18 березня на прес-конференції начальника сектору боротьби з кіберзлочинністю Олександром Кравченко та заступником начальника управління карного розшуку Романом Іващенко на тему: «Запобігання шахрайствам: види, способи скоєння і профілактика».

Серед загальної кількості – 80 фактів обману із використанням реквізитів платіжних карток. Сюди входять: купівля-продаж товарів чи послуг в інтернеті, списання коштів з рахунків. В половину менше на Полтавщині так званих телефонних шахрайств, фіктивних повідомлень про затримання родича працівниками органів внутрішніх справ – таких випадків 40.

Ситуацію можна сміливо назвати критичною, адже за аналогічний період минулого 2014 року було зареєстровано 19 проваджень за фактами використання реквізитів платіжних карток і телефонних шахрайств.

До теми: На Полтавщині група шахраїв набрала у банку 400 тис. грн кредитів на підставних осіб

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter