На Полтавщині рибалки незаконно наловили риби на 90 тисяч гривень (ФОТО)

Кримінал
Юлія Обелець26 грудня 2015 о 11:23979 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині рибалки незаконно наловили риби на 90 тисяч гривень (ФОТО)
Поліція затримала двох чоловіків ,які добули 150 кілограмів риби з Кременчуцького водосховища.

На території Кременчуцького водосховища поблизу села Максимівка Кременчуцького району рейдова група Кременчуцького відділу поліції затримала двох порушників незаконного рибного промислу. Про це йдеться на сайті обласної поліції.

На Полтавщині рибалки незаконно наловили риби на 90 тисяч гривень (ФОТО)На Полтавщині рибалки незаконно наловили риби на 90 тисяч гривень. Фото –www.mvs.gov.uа

Двоє чоловіків 49 та 45 років, мешканці села, знаходячись на Кременчуцькому водосховищі, з використанням моторного човна та за допомогою забороненого знаряддя лову – риболовної сітки, незаконно добули рибу різних видів загальною вагою близько 150 кілограм. Сума збитку становить 90 000 гривень. З місця пригоди вилучили знаряддя лову, моторний човен та свіжовиловлену рибу.

На Полтавщині рибалки незаконно наловили риби на 90 тисяч гривень (ФОТО)

Відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним добувним промислом). За скоєне рибакам-порушникам загрожує штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

На Полтавщині рибалки незаконно наловили риби на 90 тисяч гривень (ФОТО)

Звернення правоохоронців до населення Полтавщини:

Якщо вам відомі місця незаконного вилову, переробки риби, яка в подальшому потрапляє на ринки або ж перебуває в стихійному продажу, повідомляйте до лінійного пункту Кременчуцького відділу поліції за телефонами: 74-03-90, 102 або за адресою: м. Кременчук вул. 40 років Жовтня 50/15.

До теми – Нещодавно, на Полтавщині чоловіки незаконно виловили понад 10 кілограм риби

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter