На Полтавщині підозрюваного у нападах на неповнолітніх дівчаток взяли під варту

Кримінал
Наталія Сіробаб5 травня 2016 о 17:41632 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині підозрюваного у нападах на неповнолітніх дівчаток взяли під варту
Завдяки апеляції домашній арешт замінили на взяття під варту.

На Полтавщині підозрюваного у нападах на неповнолітніх дівчаток взяли під вартуНа Полтавщині підозрюваного у нападах на неповнолітніх дівчаток взяли під варту, фото з сайту portal.lviv.ua

Апеляційний суд Полтавської області задовольнив апеляційну скаргу прокурора Гадяцького відділу Миргородської місцевої прокуратури, обравши мешканцю Гадяча, якого підозрюють у нападах на неповнолітніх дівчаток, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про це повідомив заступник керівника Миргородської місцевої прокуратури Андрій Жилін, йдеться на сайті обласної прокуратури.

Нагадаємо, Миргородською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою мешканця міста Гадяч у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи) та ч. 1 ст. 187 (розбійний напад з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу) КК України.

З огляду на зібрані працівниками поліції докази, процесуальний прокурор погодив клопотання слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Однак за результатами судового розгляду слідчий суддя Гадяцького районного суду обрала підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту без застосування електронних засобів контролю. Вказане рішення прокуратура оскаржила в апеляційному суді області.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter