На Полтавщині накрали дротів «Укртелекому» на півтора мільйона гривень

Кримінал
Андрій Іванов17 червня 2015 о 15:481426 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині накрали дротів «Укртелекому» на півтора мільйона гривень
Окрім «Укртелекому» від подібного «промислу» на десятки тисяч постраждала і «Воля».

На Полтавщині накрали дротів «Укртелекому» на півтора мільйона гривеньПавло Гаврилець говорить, щоб перерізати такий кабель потрібно не більше хвилини, а відновлювати – мінімум два дні.

Сьогодні, 17 червня, в управлінні УМВС в Полтавській області вирішили дати цілу прес-конференції з приводу крадіжок кабелю ПАТ «Укртелеком» та компанії «Воля».

– Кількість крадіжок мідних дротів виросла в кілька разів, – розповів Павло Гаврилець, директор регіональної філії ПАТ «Укртелеком». – Ми понесли збитків на півтора мільйона гривень. Але ці гроші не йдуть у порівняння з тими проблемами, які виникають через відсутність зв’язку. Від цього страждають абоненти. Один телефонний дзвінок часто буває дуже важливим.

Володимир Симоненко, директор Полтавської філії компанії «Воля» закликав полтавців допомагати виявляти такі порушення. Тих, хто допоміг, обіцяють зробити VIP-клієнтами. Він запевняє, що представники «Волі» працюють лише в спецодязі, всі інші особи мають викликати підозру.

– Крадіжки нашого обладнання розпочалися в березні місяці цього року, – додав Володимир Симоненко. – За цей період у нас постраждало близько 20 адрес.

Загалом, із початку року подібних випадків – викрадання кабелю зареєстровано близько 80, повідомив Роман Іващенко, заступник начальника управління карного розшуку УМВС України у Полтавській області.

Нагадаємо, що у Кременчуці юнак, щоб підзаробити, перерізав телефонний кабель «Укртелекому».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter