На Полтавщині через службову недбалість проти чиновників відкрили справу

Кримінал
Наталія Сіробаб2 серпня 2016 о 16:43632 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині через службову недбалість проти чиновників відкрили справу
Службові особи в Миргороді надали земельні ділянки у власність без проведення обов’язкової державної експертизи проекту землеустрою та без плану зонування території міста.

На Полтавщині через службову недбалість проти чиновників відкрили справуНа Полтавщині через службову недбалість проти чиновників відкрили справу, фото з сайту news.if.ua

Миргородська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення службовими особами Миргородської міської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість), йдеться на сайті обласної прокуратури.

Як повідомив в.о. керівника Миргородської місцевої прокуратури Іван Сагайдачний, у жовтні 2013 року міська рада надала у власність двом громадянам земельні ділянки загальною площею 0,2 га в центрі міста, у прибережній захисній смузі, чим порушила вимоги Земельного кодексу України та Законів України «Про державну експертизу землевпорядної документації» і «Про регулювання містобудівної документації».

– Земельні ділянки надали у власність без погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства; без проведення обов’язкової державної експертизи проекту землеустрою та за відсутності плану зонування території міста, – роз’яснив прокурор.

Наразі, щоб встановити ринкову вартість земельних ділянок, слідчий слідчого відділу Миргородського ВП ГУ НП в області, який проводить досудове розслідування, за погодженням із процесуальним керівником у кримінальному провадженні, призначив судово-економічну експертизу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter