Міліція затримала "магістра окультних наук", який погрожував журналістам

Кримінал
Андрій Іванов7 червня 2015 о 09:091056 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Міліція затримала "магістра окультних наук", який погрожував журналістам
Своєрідний подарунок зробили полтавські міліціонери журналістам на професійне свято.

Міліція затримала «Доктор астрології, магістр окультних наук, ректор астрологічної академії, астролог України і Росії, директор астрологічного центру» погрожував журналістам. Фото: ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Кримінальне провадження за заявами двох полтавських журналісток про погрози їх життю та здоров’ю розпочали Київським райвідділом міліції Полтави минулого місяця.

У ході досудового розслідування було встановлено також, що аналогічні листи з погрозами надходили і до жінки, яка не так давно за допомогою соцмережі телебачення (1+1 «ТСН») поскаржилась на лікарку однієї з полтавських лікарень, яка відмовилась надати їй медичну допомогу.

– Зловмисником виявився 47-річний полтавець, як свідчить його візитка - «доктор астрології, магістр окультних наук, ректор астрологічної академії, астролог України і Росії, директор астрологічного центру», – розповів Олег Володимирович. – Під час проведення санкціонованого судом обшуку в одному з офісів поблизу Центрального ринку, який чоловік орендував для роботи, міліціонери виявили копії листів із погрозами, які він надсилав потерпілим жінкам, а також комп’ютерну техніку, на якій вони створювались та роздруковувались.

Свою вину полтавець визнав повністю. Тепер, відповідно до санкції частини 1 статті 129 Кримінального кодексу України (погроза вбивством), йому загрожує відповідальність у виді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років. У ході досудового розслідування слідчі також з’ясують, чи правомірно чоловік присвоїв собі стільки титулів та звань, чи таким шахрайським способом просто намагався привернути до себе побільше клієнтів, повідомили у ВЗГ УМВС за матеріалами Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області.

До теми: У Полтаві лікарі помилково прооперували не ту дитину

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter