Колишнього убозівця судитимуть за крадіжку зброї та зловживання владою

Кримінал
Ольга Матвієнко14 липня 2015 о 16:07878 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Колишнього убозівця судитимуть за крадіжку зброї та зловживання владою
Ще у 2010 році заступник начальника полтавського УБОЗ привласнив раритетні зразки зброї.

Колишнього убозівця судитимуть за крадіжку зброї та зловживання владоюСеред викрадених раритетів, за словами власника, була рушниця Гітлера. Фото – tsn.ua

До суду направили обвинувальний акт щодо колишнього заступника начальника УБОЗ ГУМВС України в області. Порушення, в якому обґрунтовано підозрюється колишній правоохоронець, – зловживання владою, яке призвело до тяжких наслідків. Про це повідомили в прес-службі прокуратури області.

Обвинувальний акт у вказаному провадженні 9 липня направили до Октябрського районного суду Полтави для розгляду по суті.

За словами заступника прокурора Олександра Озерянського, досудовим розслідуванням встановлено, що в березні 2010 року співробітники підрозділу УБОЗ ГУМВС в Полтавській області проводили оперативно-розшукові заходи, спрямовані на фіксування фактів протиправної реалізації на Полтавщині холодної зброї. Контроль за організацією та проведенням цих заходів здійснював особисто підозрюваний, який на той час тимчасово виконував обов’язки начальника УБОЗ ГУМВС України в Полтавській області.

Читайте також: Слідчого райвідділу міліції на Полтавщині затримали за отримання хабара

– Після обшуку в домогосподарстві приватного підприємця із Харкова співробітники УБОЗ вилучили велику кількість зброї, у тому числі раритетної, яку було доставлено до службового кабінету вищезгаданого міліціонера. При отриманні вилученого керівник правоохоронного органу не виконав відповідні вимоги, яких слід дотримуватись при вилученні, обліку, зберіганні та передачі речових доказів та іншого майна у кримінальних справах, – зазначив Озерянський.

В подальшому, після судового розгляду кримінальної справи за фактом збуту холодної зброї підприємцем, частина вилученого була повернута харків’янину. А іншою частиною правоохоронець розпорядився самостійно, спричинивши підприємцю матеріальну шкоду на загальну суму понад 400 тисяч гривень.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter