Бійка у Горішніх Плавнях: версія учасника АТО

Кримінал
Юлія Обелець29 червня 2016 о 11:191004 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Бійка у Горішніх Плавнях: версія учасника АТО
«Телеграфу» вдалось поспілкуватись з атовцем, учасником сусідських війн у Горішніх Плавнях.

Бійка у Горішніх Плавнях: версія учасника АТОБійка у Горішніх Плавнях. Фото – firtka.if.ua

Нагадаємо, в ніч з 25 на 26 червня в Горішніх Плавнях (Комсомольськ), в мікрорайоні Піддубне, сталася бійка між учасником АТО і місцевими жителями. Тоді волонтер Ксенія Бикова написала в соцмережі про побиття учасника АТО 9 особами. Він і розповів свою версію перебігу подій тієї ночі «Телеграфу».

– Я повертався додому зі своєю сестрою, - цитують Дмитра Ларіна. - Сиділа компанія, вони відпочивали і пили. З цього натовпу прозвучали фраза про те, що йде учасник АТО, а після цього - зі словами «як же задовбали вже ці учасники АТО» і нецензурною лайкою на мене напали 4 людини і почали бити, душити. Сестрі дісталось теж, тому що вона хотіла мене захистити, собою прикривала мене. Коли я прийшов в поліцію, мені почали розповідати, що нічого не буде, хлопці просто заплатять штраф.

У поліції згодом повідомили, що отримали заяву не лише від атовця, а й іншої сторони конфлікту – його сусідів. З представницею останніх поспілкувалось і «Коло». Читайте також їхню версію розгортання подій, що завершились бійкою.

Відео з сайту telegraf.in.ua

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter